NOMINÁCIA PSG NA ZÁPAS V KYJEVE  - obrázek

NOMINÁCIA PSG NA ZÁPAS V KYJEVE - obrázek

Sirigu, Douchez, Areola – Z.Camara, Sakho, Maxwell, Thiago Silva, Alex, Armand, Van der Wiel – Thiago Motta, Moh.Sissoko, Verratti, Matuidi, Rabiot, Pastore, Lavezzi, Chantôme, Nenê – Hoarau, Ibrahimovic      Napísal: Dinci-PSG
PSG do Kyjeva bez Meneza a Gameira - obrázek

Francúzsky futbalový klub Paríž St. Germain sa v utorkovom zápase A-skupiny Ligy majstrov na pôde Dynama Kyjev predstaví bez dvojice zranených ofenzívnych hráčov - Jeremyho Meneza a Kevina Gameira.
Meneza museli pre svalové problémy vystriedať ešte v prvom polčase sobotňajšieho ligového stretnutia, v ktorom PSG prehral doma 1:2 s tímom Stade Rennes. Zranenie Gameira parížsky klub nešpecifikoval. Okrem tejto dvojice necestuje do Kyjeva ani stredopoliar Mathieu Bodmer a pravý obranca Christophe Jallet, ktorých tiež kvária zdravotné problémy.
PSG stačí na spečatenie postupu do osemfinále Ligy majstrov uhrať na pôde ukrajinského rivala remízu.   Napísal: Lukáš
PARIS SG  : RENNES  1-2  - obrázek

PARIS SG : RENNES 1-2 - obrázek

Tak tohle byl pořádný šok! Rennes čelilo 23 střelám, mělo držení míče pouhých 29%, dohrávalo v devíti mužích, ale přesto dokázalo ubránit senzační vedení a odváží si z Paříže všechny body po výhře 2:1.

Fanoušci v Parku princů tak mají plné právo být frustrovaní, neboť toto už druhá domácí prohra PSG v řadě (před čtrnácti dny vykradlo pařížský svatostánek Saint-Étienne). Rennes poslal do vedení už ve 13. minutě fantastickým volejem Romain Alessandrini; za domácí však rychle vyrovnal Nene a s hosty to vypadalo černě poté, co byl vyloučen gólman Benoit Costil.

Médiá o Zlatanovi: Magický, fenomenálny, monštruózny - obrázek

ŠTOKHOLM - Zlatan Ibrahimovič nechal za poslednú štvrťhodinku prípravného zápasu Švédsko - Anglicko celú fanúšikovskú obec nielen na Ostrovoch v nemom úžase. Angličania viedli po polčase v Štokholme 2:1, "Ibra" však ku gólu z 20. minúty pridal v rozpätí minút trojgólový strelecký koncert a prakticky sám zariadil výhru 4:2.

Najmä jeho posledný gól však rozpútal obrovskú debatu. Bol alebo nebol to najkrajší presný zásah futbalovej histórie, pýtajú sa média aj priaznivci po celom svete