Paris Saint-Germain si pojistilo služby Christophera Nkunkua. Teprve 18letý záložník se úřadujícímu francouzskému šampionovi upsal do roku 2020. (lequipe.fr) Zdroj: Eurofotbal
Ve šlágru úvodního kola skupinové fáze Ligy mistrů mezi Paris Saint Germain a Arsenalem měli po celý zápas blíže k vítězství domácí Pařížané, jenže kvůli mizerné finální fázi jim to nakonec nebylo nic platné. Arsenal si sice celý zápas zahrával, ovšem trefa Alexise necelou čtvrthodinu před koncem nakonec vymazala Cavaniho gól z úvodní minuty a Kanonýři vezou domů šťastný bod za remízu 1:1.
Individuálně dnes trénoval Hatem Ben Arfa. Ofenzivní fotbalista v létě přestoupil z Nice do PSG a chybí v nominaci na dnešní utkání Ligy mistrů s Arsenalem. Důvodem není zranění, trenér Unai Emery do opomněl v reakci na špatné výkony z úvodu sezony. (soccerway.com) Zdroj: Eurofotbal
Skupina A si šlágr mezi Paris Saint Germain a londýnským Arsenalem přichystala hned na samotný úvod. Vzájemné střetnutí dvou jasných favoritů na postup do osmifinále může výrazně napovědět, kdo nakročí za výhodnějším prvním místem. Favoritem jsou sice dle bookmakerů domácí Pařížané, avšak pod novým koučem Emerym se stále spíše hledají...
AREOLA Alphonse
AURIER Serge
CAVANI Edinson
DI MARIA Angel
JESE
KIMPEMBE Presnel
Náhradník Robert Berič se postaral o remízu 1:1 v Parku princů v poslední minutě utkání. Pařížané tak vstoupili do nového ročníku pod vedením kouče Unaie Emeryho poměrně rozpačitým dojmem a po minulé porážce v Monaku si reputaci nenapravili ani nyní. Branka Lucase Moury na tři body proti St. Étienne jednoduše nestačila.