338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Verratti: Zůstávám v Paříži a brzy prodloužím smlouvu

images 1111.jpg
Na své výkony v Paris Saint-Germain a italském národním týmu se koncentruje Marco Verratti. 23letý záložník zareagoval na spekulace o možném odchodu z hlavního města Francie, místo toho v Paříži už brzy prodlouží kontrakt...

"Bude to důležitý rok jak pro PSG, tak i pro Itálii, kterou čeká evropský šampionát. Doufám, že Itálie bude překvapením turnaje," řekl v rozhovoru pro Il Centro.
Verratti přišel do PSG před třemi a půl lety za jedenáct milionů eur z Pescary a rychle si vybojoval místo v základní sestavě, v níž chybí pouze v případě nějakého zdravotního problému. S jedním takovým laboroval od začátku listopadu, tehdy si poranil kotník a mimo hru byl šest týdnů.

Situaci okolo Verrattiho mají sledovat největší evropské kluby, které si ovšem na jeho případný příchod pravděpodobně budou muset počkat. Hráč má v Paříži smlouvu do června 2019 a francouzská média již dříve informovala o úspěšných jednáních ohledně prodloužení kontraktu. Nový má mít platnost do léta 2020 a Verrattimu údajně zaručí základní roční plat pět milionů eur.

"Bayern a Barcelona? Ne, zůstávám v Paříži a brzy prodloužím svou smlouvu," vzkázal svým nápadníkům.
Zdroj: Eurofotbal
25.12.2015 07:35:23
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one