338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Rabiot nakonec zůstává v PSG, prodloužil do roku 2019

53296.jpg
Několik předních evropských klubů si musí nechat zajít chuť na Adriena Rabiota. Mladý záložník měl v Paris Saint-Germain smlouvu jen do konce sezóny a jeho odchod se zdál být pouze otázkou času, vše se ale nakonec zcela zvrátilo a talentovaný fotbalista na Seině prodloužil kontrakt...

Teprve devatenáctiletý Rabiot poprvé nakoukl do prvního týmu PSG před dvěma lety, poté odešel na půlroční hostování do Toulouse a v minulé sezóně už za úřadujícího francouzského mistra odehrál čtyřiatřicet soutěžních utkání.
Rok před koncem smlouvy to pak vypadalo, že francouzský mládežnický reprezentant změní působiště a odejde do Itálie. Na dobré cestě byla jednání s AS Řím, přestup se ale nakonec nezrealizoval a Rabiot zůstal v Paříži. Zatímco smečka zahraničních klubů už plánovala lednové nabídky, Rabiot se svému mateřskému klubu upsal na dalších pět let.

"Jsem rád, že zůstávám hráčem Paris Saint-Germain, tedy klubu, který ze mě udělal takového hráče, jímž jsem dnes. Děkuji prezidentovi za pozdržení jednání v minulých měsících a celému sportovnímu úseku za jeho podporu. Projekt klubu je velmi ambiciózní a já jsem hrdý na to, že můžu být i v dalších letech jeho součástí," prohlásil sám Rabiot.
Zdroj: Eurofotbal
31.10.2014 20:30:27
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one