338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PSG ztratilo Rabiota, Blanc chce přivést nového záložníka

bbbb.jpg
Paris Saint-Germain zatím v tomto přestupovém období nezískalo žádnou posilu, to by se ale v poslední třetině ledna mohlo změnit. Trenér Laurent Blanc by rád ve svém týmu uvítal posilu do záložní řady a jeho plány jen potvrdilo zranění mladíka Adriena Rabiota...

Teprve osmnáctiletý středopolař si v pohárovém utkání v Bordeaux poranil vazy v pravém kolenu a očekává se, že bude svému týmu chybět minimálně několik týdnů. Jeho místo by v nabitém kádru mohla zaujmout posila, spekuluje se například o Yohanu Cabayem z Newcastlu.
"Bylo by dobré, kdybychom přivedli někoho do srdce hry, dalšího hráče do zálohy," uvedl Blanc pro Canal+. "Potřebujeme někoho, kdo má podobnou mentalitu jako ostatní. Musí být technicky dobrý a zároveň tvrdý," pokračoval zkušený kouč po včerejším drtivém vítězství nad Nantes, po kterém mají Pařížané v čele tabulky stále pětibodový náskok.

"Říkám to už asi měsíc a půl. Po zranění Adriena je to nyní ještě urgentnější, abychom získali posilu do zálohy. Jsem se svým současným týmem spokojen, ale při všech těch soutěžích, které hrajeme, mohou přijít zranění. Tak jako nyní u Adriena Rabiota," zakončil Blanc.
Zdroj: Eurofotbal
20.01.2014 14:14:02
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one