338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PSG se nebojíme, prohlašuje Marvin Martin

PSG se nebojíme, prohlašuje Marvin Martin - obrázek

PSG se nebojíme, prohlašuje Marvin Martin - obrázek

V roli jednoznačného favorita za týden vstoupí Paris Saint-Germain do ligové sezóny a jeho hlavním konkurentem má být Lille. To si myslí také záložník severofrancouzského klubu Marvin Martin, který se velkých jmen v kádru konkurenta nebojí...

Právě čtyřiadvacetiletý středopolař se stal největší posilou mistra předloňské sezóny, když začátkem léta přišel za deset milionů eur ze Sochaux. Za úkol bude mít nahradit Edena Hazarda, který odešel do Chelsea.
To do Paris Saint-Germain mezitím zamířily posily z italské Serie A Zlatan Ibrahimović, Thiago Silva či Ezequiel Lavezzi, Martinovi ovšem strach nenahánějí a jejich příchod naopak vítá. ”Nezávidíme PSG, naopak je to dobré pro Ligue 1, co se týče prosazování se v Evropě. Jsem rád, že třeba Thiago Silva a Ibrahimović budou hrát ve Francii a ne v Itálii,” prohlásil v rozhovoru pro Maxifoot.

Rodák z Paříže si ovšem nemyslí, že by celek z hlavního města neměl mít v nejvyšší francouzské soutěži konkurenci. ”My jsme také ambiciózní a nebojíme se jich. Věřím, že budeme jejich největší konkurenti. Tato sezóna bude každopádně hodně zajímavá,” řekl dále francouzský reprezentant, jehož Lille za týden zahajuje duelem na půdě Saint-Étienne.
Zdroj:Eurofotbal
04.08.2012 12:47:58
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one