338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Pastore: V příští sezoně budu na sto procent Pařížanem

images.jpg
PSG letos po dlouhé odmlce získalo francouzský titul a svůj podíl na tom měl i argentinský záložník Javier Pastore. V souvislosti s klubem z hlavního města se nyní nejvíce píše o budoucnosti trenéra Carla Ancelottiho, jehož jméno je spojováno s Realem Madrid. 23letý fotbalista to vše vnímá, v klubu ovšem zůstane, ať už bude osud Ancelottiho jakýkoli.

"V příští sezoně budu na sto procent Pařížanem. Je zde něco, na co nikdy nezapomenu, a to že vedení PSG bylo první, kdo mi tolik věřil. Byl jsem jednou z prvních posil a přišel ještě před Carlem. Jeho další osud nebude mít vliv na mojí budoucnost. Vše dlužím prezidentovi," prohlásil argentinský záložník.
PSG za Pastoreho před dvěma roky zaplatili přes čtyřicet milionů eur a hráč se mu v první sezoně odvděčil třinácti ligovými brankami. Letos měl pomalejší rozjezd a stal se i terčem kritiky, i tak patřil do základní sestavy a podílel se na zisku mistrovského titulu.

"Případný odchod Ancelottiho by pochopitelně znamenal další změny v trenérském týmu a zabralo by tak nějaký čas, než vše zase zapadne do sebe a začne fungovat. Měnit se nebude projekt klubu a přijdou další zlepšení. O budoucnost PSG strach nemám. Tým už má svou identitu. Ať už případně přijde kdokoli, bude mít dobrou startovní pozici pro další zlepšení. Nemyslím si, že by nový trenér změnil všechno," říká Pastore.
Zdroj: Eurofotbal
26.05.2013 07:55:57
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one