338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Nemám v úmyslu opustit Paříž, prohlásil Verratti

Nemám v úmyslu opustit Paříž, prohlásil Verratti - obrázek

Nemám v úmyslu opustit Paříž, prohlásil Verratti - obrázek

Marco Verratti v létě zamířil z Pescary do Paris Saint-Germain a od té doby se občas objeví spekulace o jeho návratu do vlasti. Dvacetiletý záložník podle svých slov jednoho dne zpět na Apeninský poloostrov přestoupí, v tuto chvíli ale opouštět francouzskou metropoli nehodlá...

Talentovaný střední záložník byl naposledy spojován s přesunem do AS Řím výměnou na Daniele De Rossiho, mladý italský reprezentant ale tuto možnost vylučuje.
Neexistuje možnost, že by se tento obchod uskutečnil. Daniele je skvělý hráč a já pochybuji, že by ho Řím nechal odejít,” prohlásil Verratti pro Sky Sport Italia.

”Já navíc nemám v úmyslu opustit Paříž. I když začátek zde nebyl snadný, tak nyní jsem tu šťastný. Je to jako sen, že můžu v mém věku zažít takovou zkušenost,” řekl dále.

Hráč, který v minulé sezóně výrazně pomohl Pescaře k postupu do Serie A a následně zaplnil její pokladnu jedenácti miliony eur, se ale v budoucnu do Itálie určitě vrátí. ”Samozřejmě, že se tak stane. Nyní jsem spokojen ve Francii a užívám si to tady, ale jednoho dne určitě odejdu zpět do Itálie,” uvedl Verratti.         Zdroj: Eurofotbal
25.12.2012 14:15:11
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one