338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Marquinhos bude bojovat, na lavičce ale nechce být věčně

images.jpg
Až třetí volbou na pozici stopera je v Paris Saint-Germain brazilský obránce Marquinhos. Před 21letým fotbalistou dostávají přednost jeho krajané Thiago Silva a David Luiz a někdejší hráč AS Řím je připraven nadále bojovat o své šance, na které ovšem nehodlá čekat věčně...

PSG za Marquinhose zaplatilo přes třicet milionů eur a v březnu s ním podepsalo nový kontrakt platný do června 2019. A Jihoameričan si letošní sezonu jistě představoval trochu jinak, v rámci francouzské ligy zatím nastoupil ke dvanácti zápasům, v základní sestavě figuroval pouze v sedmi případech.
O Marquinhosovi se již v průběhu podzimu mluvilo v souvislosti s Barcelonou, zájem o něho mají mít rovněž Chelsea a Manchester United.

"Stejně jako všichni ostatní chci být i já vždycky v základní sestavě. Ale všichni musíme respektovat volby trenéra a vedení," nechal se slyšet.

"Budu i nadále pracovat na tom, abych si zajistil své místo. Ovšem je pravdou, že jednou přijde chvíle, kdy už budu starší a nebudu si moci dovolit neustále sedět na lavičce. Teď před sebou máme šest měsíců bojů o trofeje, pak uvidíme, co se stane," dodal. Zdroj: Eurofotbal
05.01.2016 07:54:50
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one