338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Lugano vypadává z kádru PSG a přemýšlí o odchodu

Lugano vypadává z kádru PSG a přemýšlí o odchodu - obrázek

Lugano vypadává z kádru PSG a přemýšlí o odchodu - obrázek

Diego Lugano přišel před rokem jako výrazná posila defenzívy do Paříže, jenže se nakonec asi neprosadil tak, jak by si sám představoval, a letos se jeho situace ještě zhoršila. PSG mu totiž přivedlo další konkurenta, Thiaga Silvu, a Lugano se dokonce nevešel ani soupisku pro Ligu mistrů. Proto přiznal, že uvažuje o odchodu...
O dvě volná místa ve středu obrany se nyní v Paříži bijí Thiago Silva, Mamadou Sakho, Zoumana Camara, Alex, Sylvain Armand a právě Diego Lugano. Černý Petr nakonec padl na 31letého uruguayského obránce, který se nevešel do Ancelottiho 25členné nominace pro letošní Ligu mistrů a jelikož ani tak nedostává tolik šancí, ohrožuje jeho situace v klubu tu reprezentační.

"Je to výzva, kterou jsem sám vyvolal, navíc také můj kontrakt byl velice lukrativní," neskrývá bývalý stoper Fenerbahce jeden z motivů jeho přestupu do PSG. "Můj plat je vysoký, žiju ve Francii a hraju za skvělý klub - to všechno mě zatím nenutilo přemýšlet o odchodu. Pokud ale bude mít má situace v PSG negativní efekt na mou reprezentační kariéru, pak zvážím své možnosti. Uruguay je pro mě příliš důležitá, než abych ji přehlížel," přiznal Lugano.

Zkušený stoper přišel do Parku Princů loni za 3 miliony eur z Turecka, ale částečně kvůli zranění se dostal do hry jen ve dvanácti případech. A když mu letos přibyla konkurence v podobě Thiaga Silvy, nevypadá spojení Lugano-PSG na příliš dlouho.
Zdroj: Eurofotbal
09.09.2012 15:48:50
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one