338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Ibrahimović se dohodl s PSG, přestup bude dokončen zítra

Ibrahimović se dohodl s PSG, přestup bude dokončen zítra - obrázek

Ibrahimović se dohodl s PSG, přestup bude dokončen zítra - obrázek

Zlatan Ibrahimović bude podle očekávání následovat Thiaga Silvu a stane se další velkou posilou Paris Saint-Germain. Přestup švédského kanonýra z AC Milán se v posledních dnech začal táhnout kvůli platovým podmínkám, dnes ale obě strany dospěly k dohodě a zítra by měl být transfer uzavřen...
"Ano, mohu potvrdit, že jsme se s Ibrahimovićem domluvili. Zítra podstoupí zdravotní prohlídku," řekl sportovní ředitel francouzského celku Leonardo, bývalý záložník a krátce také trenér AC Milán.

Jeho slova potvrdil také agent švédského reprezentanta Mino Raiola. "Všechny strany jsou spokojeny, takže Zlatan také. Příchodem Ibry přibude další důvod, proč Paříž považovat za město krásy," prohlásil.

Rossoneri by podle neoficiálních informací měli za třicetiletého útočníka vyinkasovat pětadvacet milionů eur, Ibrahimović pak bude v novém působišti pobírat roční gáži ve výši třinácti milionů. PSG již potvrdilo na zítřek tiskovou konferenci, na níž by mělo představit vedle bývalého hráče Ajaxu, Juventusu, Interu a Barcelony také mladíka Marca Verrattiho přicházejícího z Pescary.
Zdroj:Eurofotbal
17.07.2012 21:44:53
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one