338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Crystal Palace hlásí obří úlovek, z PSG na tři roky přichází Cabaye

71601.jpg
Londýnský Crystal Palace zkompletoval jednu z přestupových bomb tohoto léta - na tři roky se mu upsal Yohan Cabaye, který se tak vrací pod ruku svého oblíbeného manažera a bývalého nadřízeného z Newcastlu Alana Pardewa. Do PSG dle původních informací poputuje asi 10 milionů liber; další část odstupného by však měla být rozdělena do různých bonusů...

Ať už nakonec přestupová částka vypadá jakkoliv, nemůže být pochyb o tom, že půjde o částku rekordní. O své prvenství tím pádem přijde James McArthur, jenž Crystal Palace loni vyšel zhruba na sedm milionů liber.
I když nicméně Eagles svůj strop v tomto ohledu posunuli o mnoho výše, jedná se z jejich strany spíše o výhodný obchod. Paris Saint-Germain ostatně teprve v lednu 2014 Cabayeho kupovalo za 19 milionů liber.

V uplynulé sezoně ovšem francouzský středopolař pouze vysedával na lavičce, připsal si všehovšudy 13 startů, a nyní se tak na prahu třicítky vrací do Anglie - tentokrát do Londýna, avšak stále za tím samým manažerem Alanem Pardewem, pod kterým působil mezi lety 2011 a 2014 na severovýchodě země.

"Chtěl jsem přijít hrát za Palace, protože tu mají několik hodně silných hráčů. V minulé sezoně skončili na velmi dobré příčce (10. - pozn. red.) a já mám tušení, že mohou soupeřit o první osmičku," nechal se po přestupu slyšet 38násobný francouzský reprezentant.

U příležitosti Cabayeho pózování s novým trikotem Eagles představili rovněž nového sponzora týmu; bude jím Mansion Group, která po celém světě provozuje online počítačové hry. Zdroj: Eurofotbal
11.07.2015 06:37:00
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one