338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Skvěle si rozumíme a zlepšujeme se, pochvaluje si Hoarau

Skvěle si rozumíme a zlepšujeme se, pochvaluje si Hoarau - obrázek

Skvěle si rozumíme a zlepšujeme se, pochvaluje si Hoarau - obrázek

PSG bylo v posledních sezonách pravidelně jedním z největších zklamání Ligue 1, letošní sezona je ale zcela jiná. Klub z hlavního města Francie po dlouhých letech opět bojuje o mistrovský titul a jeho kanonýr Guillaume Hoarau věří, že jemu a jeho spoluhráčům vydrží současná skvělá forma...
PSG je v tuto chvíli na skvělém druhém místě, dvanáct kol před koncem soutěže ztrácí na vedoucí Lyon čtyři body. Svěřenci Paula Le Guena v lize naposledy prohráli 11. ledna s Bordeaux, tentýž soupeř jim pak na začátku února v Ligovém poháru uštědřil zatím poslední soutěžní porážku.

PSG včera doma snadno porazilo Nancy a potvrdilo tak vynikající formu. Tu v Poháru UEFA odnesl Wolfsburg, na francouzský tým nyní v osmifinále soutěže čeká Braga.

"V tuto chvíli se nám velice daří a musíme udělat vše, co bude v našich silách, abychom v těchto výkonech pokračovali. Do zápasů dáváme hodně energie. Stojí ná to spoustu sil, s dobrými výsledky je ale snadnější nechat na hřišti vše. Skvělé je to, jak se zlepšujeme jako tým, na hřišti si rozumíme a je to stále lepší," prohlásil Guillaume Hoarau.

Hoarau ve čtvrtek oslaví své 25. narozeniny a již včera si nadělil první dva dárky. Do sítě Nancy se trefil dvakrát, celkem má na svém kontě již patnáct branek a společně s André-Pierrem Gignacem z Toulouse se dělí o první místo v tabulce střelců.
03.03.2009 15:54:57
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one