338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Robin Leproux, Antoine Kombouaré a Péguy Luyindula mají slovo...

Robin Leproux, Antoine Kombouaré a Péguy Luyindula mají slovo... - obrázek

Robin Leproux, Antoine Kombouaré a Péguy Luyindula mají slovo... - obrázek

K včerejšímu zápasu a nejen k němu se veřejně vyjádřil president, trenér a hráč klubu. K žádnému převratnému prohlášení sice nedošlo ale aspoň zjištění že je stále vůle bojovat může být pozitivní. Nicméně nemůžu si nepoložit otázku: bude stačit hecování a silné řeči o hrdosti?, nebo nemůže zůstat jen u slov a nakonec budou stejně muset padat hlavy?
Robin Leproux (prezident PSG)
"Naše současná situace je nepřijatelná. Je to hanebné. Nikdo nemá právo vzdávat se, pokud hájí barvy PSG. Proto se musíme dostat z této situace a každý se musí snažit začít hledat chyby hlavně u sebe. Včetně mě. Já i trenér Kombouare hodláme udělat vše pro to aby jsme v hráčích objevily touhu hájit barvy klubu a ty hráče pak poslaly na hřiště. Možná jsem byl trochu naivní v některých analýz které předpovídaly jiný vývoj sezóne ale to už je pryč. I když musíme snížit naše očekávání, je nepřijatelné aby jsme se dál nechaly porážet, hlavně v Parku princů. Musíme změnit způsob naší práce, našeho ducha, musíme si uvědomit že je naším přáním a né povinností hájit barvy klubu. "

Antoine Kombouaré (trenér PSG)
"Je to obrovské zklamání. První polovina zápasu byla z naší strany špatná. První gól byl smolný a druhý gól následovala okamžitě. Potom už  hráčí ztratily vůli bojovat. Představoval jsem si něco jiného. Musíme držet pohromadě. Situace je dost nepříznivá a nějaký lepší cíl z hlediska sezóny můžeme vyloučit. Veřejnost je velmi náročná na výsledky, ale ty se nedostavují a tím působíme našim fanouškům velké zklamání. Musíme se zocelit hlavně psychicky. Musíme se soustředit na francouzský pohár a pak se pokusit vytěžit konečně nějaké body v Nancy. Musíme bojovat!"

Péguy Luyindula (útočník PSG)
"Musíme zůstat v pohodě a mít sílu se bránit. Musíme se dostat z této špatné situace pokud možno co nejrychleji. Doufám, že družstvo není traumatizované katastrofálním startem do nového roku.  Já sám jsem ohromen."

Napsal a přeložil: Kuba
07.02.2010 10:12:04
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one