338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PSG přijde o prezidenta. Villeneuve oznámil rezignaci

PSG přijde o prezidenta. Villeneuve oznámil rezignaci - obrázek

PSG přijde o prezidenta. Villeneuve oznámil rezignaci - obrázek

Charlesi Villeneuveovi zbývají poslední dny ve funkci prezidenta Paris-Saint Germain. Bývalý novinář požadoval po vedení klubu větší pravomoce, po schůzce s majitelem ohlásil na třetího února svůj odchod. Villeneuve ve funkci působí od května minulého roku, kdy vystřídal Simona Tahara. Do té doby pracoval jako šéf sportu v televizi TF1.
Nyní se jeho prezidentování chylí ke konci. Villeneuve minulý týden v dopise požádal o větší pravomoci, ale u klubového vedení nenašel pochopení. Po schůzce s majoritním vlastníkem PSG Sebastienem Bazinem ohlásil na třetího února svou rezignaci.

"Až do zvolení mého nástupce budu funkci vykonávat s maximální vážností. Nadále mě bude vázat silné pouto ke klubu, jeho hodnotám i fanouškům," prohlásil. "Plně věřím v budoucnost PSG pod Sebastienem Bazinem."

Paříž pod Villeneuvem zatím prožívá vcelku povedenou sezónu. Klub nemá narozdíl od minulé sezóny starosti se sestupem a naopak bojuje o evropské poháry. PSG je nyní šestý s šestibodovou ztrátou na vedoucí Lyon, udržel se také v Poháru UEFA.
25.01.2009 11:44:53
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one