338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Preview Vesoul - Paris SG

Preview Vesoul - Paris SG - obrázek

Preview Vesoul - Paris SG - obrázek

Jen těžko se vám můžeme pokusit přinést preview zápasu se soupeřem o němž v podstatě nic nevíme. S jistotou lze říct jen to že Vesoul je na dnešní zápas extrémně namotivovaný a proti takovým týmům se hraje velice těžce, o čemž se ostatně přesvědčilo i naše PSG a ne jednou. Odhadnout výsledek je další nelehký úkol ale v případě že soupeře nepodceníme a hráči ani na chvilku nepoleví je postup celkem pravděpodobný. Jako pravděpodobný jej však vidí i celá Francie a PSG si nemůže dovolit další ostudu. Naopak výrazná výhra by mohla opět probudit v hráčích ztracené sebevědomí a navíc pohár už je jediná naděje na Evropskou ligu v příští sezóně. Pojďme si teď alespoň stručně představit našeho pohárového soupeře...
Historie
Racing Club Vésulienne vznikl v roce 1921. V roce 1973 se klub sloučil s FC Vesoul. V červenci 2002 vznikl současný CFSU Vesoul Haute-Saône Football Club. Tým hraje na stadionu Stade René Hologne na umělém povrchu.

Tuto sezónu
VSH se momentálně nachází v CFA (3.Liga). Klub je v současné době na 16 místě, po 21 kole, a má 4 zápasy k dobru. Alain Nkem Etam je nejlepším střelcem s pěti góly. Vstřelil polovinu branek týmu.

Cesta pohárem
Vesoul vstoupil do Coupe de France v 5. kole a zvítězil 5:1 v Lons-le-Saunier (DH). V následujícím kole porazil Vesoul Jura-en-Bresse(DH) v poměru 3-2,dále  zvítětil 2-1  v Sens (CFA 2) a 4-1 vyhrál i v  Marienau Forbach (DH). V předposledním zápase Vesoul překvapivě přehrál Laval(Ligue 2) 2-1. Vstupenku do další kola si vysloužil po vítězstvi 1:0 v US Raonnaise.

O překlad se pokusil: Kuba
09.02.2010 12:39:43
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one