338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW : VALENCIENNES : PSG

PREVIEW : VALENCIENNES : PSG - obrázek

PREVIEW : VALENCIENNES : PSG - obrázek

Kouč PSG Antoine Kombouaré ještě loni velice úspěšně vedl v Ligue 1 Valenciennes. Po sezóně odešel tenhle rodák z Nové Kaledonie za lepším - do hlavního města Paříže. A právě se svým PSG zajíždí hned ve třetím kole na půdu svého bývalého klubu, kde trénoval čtyři roky. Do sestavy by se mu měl vrátit útočník Guillaume Hoarau.
Kombouarého nahradil na lavičce Valenciennes Philippe Montanier. Samozřejmě je moc brzy na nějaké hodnocení, ale VA pod jeho velením dosud nezískalo ani bod. Ačkoli se střetl s Nancy, dosud vedoucím celkem ligy, a naposledy Olympiquem Lyon. Pařížané však nebudou určitě o nic lehčími soupeři. "Už před sezónou jsem je přiřazoval k favoritům Marseille, Lyonu nebo Bordeaux. První dva zápasy to potvrdily. PSG má velice solidní tým," vysekl poklonu Montanier.

Hosté mají na svém kontě 4 body a jsou na pátém místě. Poté, co jen remizovali 1:1 na půdě nováčka z Montpellieru, doma zvítězili hladce nad Le Mans 3:1. "Musíme si dát především obrovský pozor na Sessegnona, Luyindulu, Hoaraua, pokud bude hrát, Giulyho a Makeleleho," tvrdil domácí lodivod. V základní sestavě nemůže počítat s gólmanem Penneteauem, jemuž přetrvávají problémy s kolenem, takže na hřiště pošle znovu náhradníka Jean-Louise Lecau.

Mimo to, že hostující Sylvain Armand si může připsat svůj 300. debut ve francouzské lize, se vše bude točit kolem Kombouarého. Na oblíbeného trenéra na Stade Nungesser rozhodně nezapomněli. "Oceňuji, jaký je Antoine muž a laborant. Ale sotva pochybuji, že může proti nám skórovat o víkendu hlavou," vtipkoval Montanier o protikolegovi, jenž v devadesátých letech dokonce za PSG hrál. Hosté postrádají pouze stopera Camaru, po zranění by však měl být zpět loni nejlepší střelec klubu Hoarau.
22.08.2009 11:06:12
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one