338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Preview: SC Braga - Paris Saint-Germain

Preview: SC Braga - Paris Saint-Germain - obrázek

Preview: SC Braga - Paris Saint-Germain - obrázek

Velmi vyrovnané šance na postup mají další čtvrteční osmifinalisté Poháru UEFA. První utkání mezi portugalskou Bragou a pařížským Saint-Germain totiž skončilo bez branek a o postupujícím tedy není ani zdaleka rozhodnuto. Opora Pařížanů Claude Makelele vidí šance na postup 50:50. "Do dalších bojů se může díky bezbrankové remíze z prvního utkání probojovat kdokoliv. My musíme útočit a bránit jako tým a také chceme zapomenout na nepovedené ligové utkání proti Marseille. Nyní myslíme pouze na čtvrteční duel s Bragou," řekl Makelele.
Domácí tým má za sebou dlouhou anabázi přes Intertoto Cup a postup do osmifinále Poháru UEFA je pro mnoho příznivců fotbalu překvapením. Ve "středu pozornosti" je spíše PSG, které kromě Poháru UEFA (jenž ale kouč Le Guen "odstavil" na druhou kolej) bojuje na svém hlavním bitevním poli jménem Ligue 1. Tam Pařížané v neděli prováhali možnost dostat se do čela nejvyšší francouzské ligy, když na svém hřišti podlehli Marseille 1:3.

Braga nastupuje k utkání s nohama pevně na zemi. "Před čtvrtečním utkáním na nás není vyvíjen žádný tlak. Můžeme jen překvapit. Pokud bychom vyřadili klub jako je PSG, měli bychom enormní radost, ale na druhou stranu víme, že to rozhodně nebude jednoduché," řekl kouč domácích Jesus a dodal: "Naše šance na postup ale nejsou malé. V letošním ročníku Poháru UEFA jsme prohráli jen s výbornými týmy jako Wolfsburg nebo milánské AC. Myslím si, že schopnosti našeho týmu mohou sahat i dále než do osmifinále," netajil se ambicemi kouč Bragy.

Domácím chybí zranění Meyong, Moises a Jorge, nad startem Peixota stále visí otazník. PSG žádná nová zranění nehlásí.

Hosté z Paříže opět začnou s několika oporami na lavičce, podle informací do utkání od úvodních minut nenaskočí Makelele, Hoarau a Giuly, kteří budou odpočívat před důležitým ligovým zápasem na půdě Toulouse. Do hry ale nejspíše od začátku nastoupí Kežman, který byl zařazen zpět do prvního týmu. Kežman totiž v minulém měsíci při střídání zahodil dres PSG a byl vyřazen z prvního týmu. "Udělal jsem chybu, ale v tu chvíli mě ovládaly emoce. Jsem zpět, abych všem ukázal, že jsem bojovník, který dres PSG miluje," zakončil nadšeně rozhovor Kežman.
19.03.2009 14:15:29
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one