338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW : RENNES : PARIS SG

PREVIEW :  RENNES : PARIS SG - obrázek

PREVIEW : RENNES : PARIS SG - obrázek

Oběma týmům se vložené středeční kolo nepovedlo. Rennes prohrálo na půdě Monaka těsně 0:1, ačkoli nebylo na hřišti o nic horším mužstvem, PSG jen remizovalo doma s nováčkem ligy Lens 1:1 a nepřiblížilo se tudíž k pohárovým příčkám. Výhra nejenže by jednomu z nich výrazně spravila chuť, zároveň by tři body výrazně pomohly atakovat právě přední příčky.

Domácí zkrátka odehráli v Monaku velmi smolné utkání. "Byli jsme lepší týmem," hodnotil po zápase kouč Frederic Antonetti. "Naším problémem je, že nejme konkurenceschopní. Hráči si prostě musí uvědomit, že v každém zápase hrajeme na vítězství. Musíme jejich mentalitu nějak změnit," vytýkal svým svěřencům.
Rennes se letos drží v klidném středu tabulky. Boj o pohárové pozice, jako tomu bylo minulý ročník, se ovšem neděje. Prohra v Monaku byla opravdu na škodu, mužstvo se díky posledním třem kolům, ve kterých získalo sedm bodů, přiblížilo svým cílům. Teď o ně zase musí bojovat znovu. "Na vítězství se budeme snažit hrát i proti Paříži. Viděl jsem jí několikrát hrát, jejich tým je velmi soudržný," mluvil Antonetti.

Kouč Paris SG Antoine Kombouaré byl po mači s Lens nespokojený. Po jasné výhře nad St. Étienne zkrátka měla následovat další. Soupeř si však bod z Parku princů odvezl zaslouženě. "Člověk by si myslel, že vstřelit první gól dvacet minut před koncem je přímo ideální. Jenže jsme to neudrželi," zlobil se. "Pro mě je to obrovské zklamání. Vítězství totiž bylo na dosah."

Domácí přivítají v sestavě zpět útočníka Gyana, hosté nehlásí žádná nová zranění kromě těch dlouhodobých Hoaraua a brankářské jedničky Coupeta. "Musíme být konečně zdatní v obraně. Jsme zpět v plné kondici, teď je důležité připravit se na zápas s Rennes," snažil se myslet dopředu hostující stratég. Rennes se na PSG doma poslední dobou hodně daří, z posledních sedmi utkání vyhráli hned pět.

Zdroj: EUROFOTBAL

19.12.2009 11:20:00
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one