338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW : RC LENS : PARIS SG

PREVIEW :  RC LENS  :  PARIS SG - obrázek

PREVIEW : RC LENS : PARIS SG - obrázek

Jasná prohra 0:3 pařížského klubu s úhlavním rivalem z Marseille minulý nedělní večer ještě více prohloubila nespokojenost fanoušků kvůli letošním bídným výsledkům. Kouč Antoine Kombouaré, na jehož osobu je vyvíjen stále větší tlak, se tak vynasnaží neúspěch napravit v Lens. Nováček soutěže je v tabulce jen o skóre horší než PSG.
Podlehnout Marseille takovým rozdílem? Pochopitelně, že těžko takovou ostudu pařížští fandové, kteří by OM nejradši smazali z fotbalové mapy, snášeli. Evropské poháry jsou definitivně ztraceny. PSG zbývá prostě jen dobojovat sezónu s co nejlepším umístěním na konci. V tom lepším případě to může být alespoň první polovina tabulky.
Totožný počet výher, remíz i proher jako hosté má jen o příčku níže položený Lens. Ač si před aktuálním ročníkem vytyčil cíl zachránit se, s hodně velkou pravděpodobností se mu hlavní úkol podaří bez problémů splnit. Racing Club si v Ligue 1 vede velmi dobře. Hlavně doma je velmi nepříjemný, z třinácti utkání jen třikrát prohrál a hned sedmkrát zvítězil.

"Lens nebojuje v popředí tabulky. Ale u něho je velmi těžké hrát. Fanoušci své hráče hodně povzbuzují," povídal pro pařížský klubový web útočník Mateja Kežman. Pro něho se poprvé v sezóně rýsuje místo v základní sestavě. Kvůli poraněnému kolenu totiž chybí útočník Pegguy Luyindula a start Mevlüta Erdinga je nejistý.

Kežman by se navíc na hřišti utkal s mnoha balkánskými krajany: "Vím, že za Lens hraje Kovačevič, Milovanovič a chorvatský brankář Runje." Zdravotní problémy má v týmu hostů kromě Erdinga a Luyinduly ještě stále brankářská jednička Coupet, který nyní laboruje se zády. Zpět jsou ovšem minule vykartovaní záložník Sessegnon a stoper Sakho.

Na podzim skončilo vzájemné utkání obou celků spravedlivou remízou 1:1, doma Lens z posledních čtyř střetnutí s PSG od roku 2004 vydolovalo také tři nerozhodné stavy. Domácí postrádají Bedima, start Roudeta je nejistý, jelikož v týdnu zmeškal kvůli zranění tréninky. Boukari se už však dal do kupy a je schopen nastoupit.

Zdroj: EUROFOTBAL

06.03.2010 12:28:38
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one