338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW: PARIS SG : SOCHAUX

PREVIEW:  PARIS SG : SOCHAUX - obrázek

PREVIEW: PARIS SG : SOCHAUX - obrázek

Dva sousedé v tabulce letos balancují jen v dolní polovině tabulky. Tři body by jak PSG, tak Sochaux pomohly leda tak k přiblížení se lepším umístěním, které však prakticky nic neřeší. Do konce sezóny prostě zbývá oběma klubům hrát pohledný fotbal pro diváky a získat co nejlepší umístění. V nejhorším případě pak myslet na zadní vrátka.
Na osmnácté Le Mans mají domácí náskok třinácti bodů, hosté o bod více. Jen opravdu hodně špatné výsledky by musely oba kluby zařadit mezi sestupem ohrožené. Zatímco Sochaux už nefiguruje v žádném z francouzských pohárů, Pařížané jsou ve čtvrtfinále Národního. Tudy by mohla vést cestička do evropských pohárů.

Pohárový zápas proti Auxerre čeká PSG 23. března. Jenže forma, jakou disponuje, by zřejmě na aktuálně rozjetý třetí celek tabulky sotva stačila. Naposledy zachraňoval bod na půdě Lens až ve čtvrté minutě nastavení záložník Sessegnon. "Nebylo by správné, kdybychom z toho utkání odcházeli s prázdnou," říkal útočník Melvüt Erding.

"Je pravda, že vyhrát bychom si také nezasloužili. Ale to vyrovnání z 94. minuty nám pomohlo pracovat na další týden," ulevoval si Erding. "Bylo také důležité v tom smyslu, že jsme se nevzdali. Nyní pokukujeme po třech bodech. Máme problémy s defenzívou, ale ty by se mohly vyřešit, kdyby útočníci vstřelili rychlou branku. Bránit vedení je pak jednodušší."

Mladý a talentovaný záložník Loic Poujol, jenž si hlavně na jaře hledá místo do sestavy Sochaux, se na střetnutí do hlavního města hodně těší. "Uf, Park princů," povzdychl si. "Nikdy jsem tam nehrál. Ale slyšel jsem, že je tam děsivá atmosféra. I když hrajete zápas od zápasu, v těchto máte o motivaci navíc. Máme nyní 35 bodů a nesmíme polevit."

Zdroj: EUROFOTBAL

13.03.2010 13:04:17
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one