338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW: PARIS SG : OGC NICE

PREVIEW  PARIS SG  :  OGC NICE - obrázek

PREVIEW PARIS SG : OGC NICE - obrázek

Pařížané v Sochaux slavili po dvou měsících ligovou výhru. Bek Sammy Traoré si proti čtrnáctému Nice nepřipouští nic jiného než zisk dalších třech bodů. Jedině tak se totiž PSG přiblíží konečně k pohárovým příčkám zpět, o které letos ambiciózní mužstvo chtělo hrát.
A výhra na půdě Sochaux, které tehdy mělo na kontě tři výhry v řadě, z toho i tu z půdy Lyonu, nebyla ledajaká. Čtyři góly se tomuto soupeři vstřelit zatím nikomu nepodařilo. "Musíme si chodit pro body, abychom šplhali tabulkou. Tak rychle, jak jen to bude možné," potvrdil Traoré. "Udělali jsme proti Sochaux dobrou práci a nyní ji proti Nice musíme zopakovat."

Ještě nedávno se Nice krčilo na příčkách sestupu, ale dvě domácí výhry nad Lyonem a Le Mans je od nich katapultovaly. "Sochaux mělo tři výhry v řadě, Nice má nyní dvě. OSGN je tuhý soupeř," ohodnotil pařížský obránce. "Má rychlé útoky a zkušené záložníky. Přes léto však ztratil několik klíčových hráčů," připomněl.

Domácí útočník Melvüt Erding se v minulém kole vrátil po zranění na trávník. Uvedl se hned brankou proti svému bývalému klubu. "Samozřejmě týmu hodně přispívá," pochválil svého svěřence kouč Antoine Kombouaré. "Je důležitý, protože když nastoupí, tým vyhrává. Dodává mu sebedůvěru i sílu bojovat," pokračoval v pozitivech.

Třiadvacetiletý obránce Ismaël Gace prožil své fotbalové mládí právě v hlavním městě Francie. Od roku 2002 je ovšem členem Nice a v Parku Princů nastoupí v dresu soka. "Je pravda, že podepsat s Paris SG byl sen," vzpomínal rád. "Odvezli si ze Sochaux skvělý výsledek. Víme, že bude hodně těžké je porazit."

ZDROJ: EUROFOTBAL

07.11.2009 10:51:57
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one