338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW : PARIS SG : GRENOBLE FOOT

PREVIEW :  PARIS SG : GRENOBLE FOOT - obrázek

PREVIEW : PARIS SG : GRENOBLE FOOT - obrázek

Zakončit ne příliš povedený podzim výhrou. Tenhle cíl zkrátka musí Pařížané na domácím stánku v Parku Princů proti poslednímu Grenoblu splnit. Trenér Antoine Kombouaré ale varuje. Pochopitelně se snaží svým svěřencům vnutit, aby nic nepodcenili.

Podzim PSG prostě nevyšel podle jeho představ. Až na začátek sezóny si nedokázalo vytvořit delší šňůru vítězství a bojovat o vrchní příčky. Boj o evropské poháry se ho rovněž příliš netýkal. Plácal se zkrátka jen ve středu tabulky. Poslední hodně nepřesvědčivý výkon v Rennes (prohra 0:1) dal francouzským médiím podnět ke kritice Kombouarého.
Ten byl zvolen před sezónou za Le Guena, jenž z klubu odešel. Pod jeho velením však nemá mužstvo s velmi silným kádrem nijak oslnivé výsledky. "Chtěl jsem, aby hráči pochopili, že mám své metody, kterým se mají přizpůsobit," bránil se. "Jsem blízko mým hráčům. Vysvětluji jim, jak pracuji. Když jsem působil ve Valenciennes nebo Štrasburku, vždycky jsem tým připravoval dvě hodiny před utkáním."

Kombouaré svým metodám pevně věří. "A nehodlám je měnit. Pokud by mi celá šatna přišla říci, že dělám něco špatně, určitě bych naslouchal. Jestli však mé metody zpochybňují jeden dva hráči...," říkal. Proti Grenoblu si nezahrají zranění Coupet a Hoarau, nově na marodku nikdo nepřibyl

GF38 první část sezóny nevyšla vůbec. Na kontě má jen sedm bodů, vyhrál z osmnácti kol pouze nad Toulouse. Bodovat nedokázal v jedenácti utkání za sebou! Právem mu tak patří suverénně poslední pozice. "Do Paříže jedeme zkusit uhrát bod. Jestli existuje jiskřička naděje, budeme bojovat," opakuje bosenský kouč Mehmed Baždarevič po každém kole. "PSG bude pod větším tlakem než my. Potřebuje výsledek, prochází těžkým obdobím."

ZDROJ : Eurofotbal

23.12.2009 11:04:24
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one