338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW: PARIS SG : AS MONACO

PREVIEW:  PARIS  :  AS MONACO   - obrázek

PREVIEW: PARIS : AS MONACO - obrázek

Zdá se, že ani po zimní pauze nenašlo PSG optimální formu. Na začátku ledna vypadlo z Ligového poháru s druholigovým Guingampem, v sobotu podlehlo rozjetému Lille hladce 1:3. Jestli se mu teď nepodaří porazit nevyzpytatelné Monako, může ztratit kontakt s pohárovými příčkami.
Nejde to. Stejně nevýrazné Paris SG na podzim se během krátké přestávky k lepšímu nezměnilo. Na nový rok porazilo v Národním poháru pouze amatéry z Aubervilliers. "Pořád ještě máme na jazyku pachuť porážky s Lille," přiznal obránce Sylvain Armand po klubové stránky. "Ten zápas se nám nepodařil. Musíme jednat rychle. Máme teď šanci hrát další utkání."

Porazit Monako nebude vůbec lehké. V novém roce ještě neprohrálo, v jarní předehrávce Ligue 1 smetlo nejprve třetí Montpellier hravě 4:0 a o tři dny později si poradilo i se Sochaux (2:0). "Můžeme se nyní věnovat jen Monaku, dívat se na to střetnutí tak klidně, jak jen to bude možné, získat zpátky důvěru a věřit sami v sebe," chtěl by lepší zítřky Armand.

Knížecí klub je šestý, drží se s mužstvy bojujícími o evropské poháry. PSG je až desáté, na Monako ztrácí čtyři body. Vyhrát by mu tak pomohlo vyhoupnout se zpátky na horká pohárová místa, opačný případ pád do dolní poloviny tabulky. Dotahovat nemalou ztrátu ve zbytku ligy by bylo pro Kombouarého hochy zajisté velmi složité. Už nyní není situace přece nijak růžová.

Ne všechny zprávy se pro domácí píší černým písmem. Velkolepý návrat může zastihnout loni nejlepšího střelce týmu Guillaumeho Hoaraua, jenž už je plně připravený hrát, základní sestava ho ale asi mine. V Parku princů se navíc Monaku nemůže hrát snadno, na podzim tam hosté skórovali pouze v pěti případech a jen jednou vyhráli. PSG navíc s Monakem neprohrálo v šesti případech za sebou.

Zdroj : EUROFOTBAL

20.01.2010 15:25:01
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one