338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW: OGC NICE : PARIS SG

PREVIEW:  OGC NICE  :  PARIS SG - obrázek

PREVIEW: OGC NICE : PARIS SG - obrázek

Nice naposledy vyhrálo veledůležitý souboj nad osmnáctým Le Mans a vzdálilo se záchrannářským problémům. Pořád je ovšem do konce soutěže deset kol, a tak nemají domácí pochopitelně nic jisté. Pohoda ze zisku těchto tří bodů by tentokráte mohla pomoci proti letos špatně hrajícímu PSG.
Ač se zdá, že má OGC po posledním zápase v Le Mans po starostech, není tomu zcela tak. Náskok na sestupové pásmo sice činí osm bodů, kdo ví, jestli však soupeř nechytí výsledkovou formu. Má ještě k tomu zápas k dobru. "Abychom udrželi dobré výsledky, remíza by nyní byla dobrým výsledkem," byl by spokojen kapitán Olivier Echouafni.
Nice převzal před dvěma týdny nový kouč Eric Roy. Mužstvo už opravdu potřebovalo změnu. Nakonec se tenhle krok vyplatil, premiéra Royovi vyšla v Le Mans velice dobře. "Kdybychom remizovali, dosáhli bychom symbolických třiceti bodů," maloval si Echouafni. "PSG je pořád skvělý tým s výborným útokem. Znovu to ukázal minulý víkend."

Hosté jsou v tabulce na dvanáctém místě a rádi by se vyhoupli do její první poloviny. Naposledy doma přivítali Sochaux, které podruhé v sezóně rozdrtili vysokým rozdílem 4:1. "Je na nás, abychom PSG dostali pod tlak, využili jejich slabiny. A oni některé rozhodně mají. Vítězství by samozřejmě naši fanoušci vítali," říkal veterán v dresu Nice.

Eric Roy možná nebude moci využít služeb Didiera Digarda, který měl uplynulý týden zdravotní problémy, nakonec se ale zdá, že by proti bývalému klubu mohl nastoupit. Larrys Mabiala proti Pařížanům určitě vynechá. Hostujícímu trenérovi Antoinemu Kombouaréovi chybějí nové útočník Luyindula a pořád i brankář Coupet.

Zdroj: EUROFOTBAL

20.03.2010 12:19:25
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one