338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW: NANCY : PARIS SG

PREVIEW:  NANCY  :  PARIS SG - obrázek

PREVIEW: NANCY : PARIS SG - obrázek

Velmi krušné časy prožívá nejslavnější klub hlavního města Francie z Paříže. S aktuální patnácté pozice je zklamaný a naštvaný pochopitelně každý, především pak fanoušci, jež se velmi hlasitě ozývají. Alespoň v národním poháru PSG pokračuje dále. Po výhře ve Vesoulu na něj čeká v Ligue 1 venku Nancy.
Poslední ostudná domácí prohra 0:3 s Lorientem byla pro PSG již čtvrtou ligovou v řadě. Fanoušci si po zápase přáli, aby trenér Antoine Kombouaré na svou funkci rezignoval. Dokonce se pohádal i s kapitánem Claudem Makelelem. "Odejít? Jsem bojovník. Budu bojovat až do konce. Nikdy nekončím předem," odpověděl rodák z Nové Kaledonie
Ačkoli Pařížané v úterý postoupili do čtvrtfinále Francouzského poháru přes amatéry z Vesoulu, fanouškům to nezbránilo ve vyjádření nespokojenosti směrem k hráčům na středeční ráno před klubovým autobusem. Kombouaré společně s mužstvem nakonec rozzuřenou skupinku vyslechl po tréninku.

"Jsme patnáctí. To je nedostatečné a jsme si toho vědomi," říkal pro www.lequipe.fr jeden z nejzkušenějších matadorů Ludovic Giuly. Právě on rozhodl úterní pohárové klání jedinou brankou. "Každopádně jsme si už všechno vyříkali v šatně. Musíme akceptovat nespokojenost našich fandů. Poslouchali jsme je, co od nás chtějí. Získali jsme jejich důvěru," prozradil.

V Nancy by tak pařížští fanoušci měli stát opět za svým milovaným klubem. ASNL je jen o tři příčky v tabulce výše, přesněji o dva body. V lize neprohrál tři utkání v řadě, naposledy uhrál remízu 1:1 v Sochaux. K dispozici nebudou mít domácí možná brankářskou jedničku Bracigliana, jenž měl problémy s nohou. Brisona trápí gastroenteritida.

Kouč Pablo Correa již ale může naplno počítat s Andrem Luizem, jenž měl poraněný kotník, Chretien, Senegalese i Issiar Dia, kteří měli rovněž zdravotní problémy, v pohodě absolvovali tréninky a můžou se zapojit do hry. Hosté jsou naopak bez potrestaného beninského kouzelníka Stephaneho Sessegnona, který byl zbytečně vyloučen v utkání s Vesoulem.

Zdroj: EUROFOTBAL

13.02.2010 11:15:32
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one