338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

PREVIEW : LORIENT : PARIS SG

PREVIEW :  LORIENT : PARIS SG - obrázek

PREVIEW : LORIENT : PARIS SG - obrázek

Oba celky si v Ligue 1 nevedou vůbec špatně a dokonce se naskládaly po posledním kole vedle sebe. PSG klesl po remíze s Lyonem na šesté místo, zatímco Lorient je po výhře nad Nancy sedmý. Na zápas se obzvláště těší záložník Christophe Jallet, jenž toto léto přestoupil z Lorientu právě do hlavního města. 
Jalletovi se v novém angažmá daří, v lize dokázal vsítit už dvě branky. Přesto na Lorient, kde potká zajisté spoustu kamarádů, vzpomíná v dobrém. "Ano, cítil jsem se tam šťastně," zpovídal se pro L'Equipe. "Jsem rád, že se tam můžu znovu podívat. Věřím, že i oni to budou cítit také tak."

Oba týmy postoupily do dalšího kola Ligového poháru. Lorient zdolal v úterý doma Grenoble 1:0, Pařížané si poradili v Boulogne stejným výsledkem. "V Lorientu je jiná atmosféra než v PSG," povídal Jallet, který tam strávil tři roky. "Když jsem odtamtud přišel do PSG, fanoušci pochybovali o mých schopnostech, protože jsem nehrál za velký klub. Není moc čas na to dokázat jim, co umím. Toho tlaku se snažím zbavovat."

Z pěti posledních vzájemných zápasů na Stade du Moustoir nepadly v tomto zápase více než dva góly. Pařížané loni slavili v Lorientu těsnou výhru 1:0. Do sestavy se mu vrací beninský kouzelník Stéphane Sessegnon, avšak obránce Camara s útočníkem Mevlütem Erdingem jsou stále zranění. Domácí postrádají Joffreho a Yasida Mansouriho.

Zdroj : EUROFOTBAL

26.09.2009 11:24:22
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one