338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Preview: Grenoble Foot 38 - Paris Saint-Germain

Preview: Grenoble Foot 38 - Paris Saint-Germain - obrázek

Preview: Grenoble Foot 38 - Paris Saint-Germain - obrázek

Pařížský útočník Guillaume Hoarau, autor dvou branek ze středečního utkání Poháru UEFA proti Wolfsburgu, ví, že nyní jeho tým čekají nejdůležitější momenty sezóny. Atakovat ze druhé příčky vedoucí Lyon a přiblížit se mu na rozdíl jednoho bodu se pokusí na hřišti zlepšujícího se Grenoblu. Hosté mají skvělou formu. Od té doby, co potupně prohráli v Ligovém poháru, vyhráli tři střetnutí za sebou, včetně toho posledního v Poháru UEFA nad německým Wolfsburgem 2:0. V Ligue 1 naposledy PSG ztratilo jen v prvním jarním kole v půlce ledna se svým neoblíbeným Bordeaux. Od té doby si připisovalo jen samá vítězství. "Jsme teď velmi silní a ještě více chytří," pochvaluje si Hoarau.
Proti Wolfsburgu trenér Le Guen ušetřil tři hráče základní sestavy. Claude Makelele, Ludovic Giuly i Jérémy Clement by tak neměli pocítit žádnou únavu. "Březen je pro sezónu vždycky hodně důležitý. Následující tři utkání budou velmi choulostivá, protože hrajeme se třemi nepříjemnými soupeři. Po nich uvidíme, jak budeme postupovat dále," řekl druhý nejlepší střelec francouzské ligy.

Před souboji s Nancy a v Lorientu PSG čeká pod Alpami Grenoble. Ten má suverénně nejhorší ofenzívu Ligue 1, v minulém kole ale dokázal uhrát remízu na půdě pátého Bordeaux. Na podzim navíc vyhrál jako jeden z dvou týmů v Parku Princů. "Bude to pro Grenoble obrovská motivace porazit nás podruhé v sezóně," obává se Hoarau. "Nebudeme moci nic vrátit, takže musíme pokračovat v tvrdé práci a uchovat týmového ducha, jako tomu bylo v předchozích třech čtyřech měsících."

Domácí se sice drží na 13. příčce, ale díky obrovské vyrovnanosti ve spodku tabulky mají na sestupové pásmo náskok pouhých tří bodů. Pokud bude nadále pokračovat jejich střelecká impotence, brzy mohou mít se záchranou velké starosti. Proti Pařížanům by měli být svěřenci kouče Baždareviče kompletní, nejistý start je jen u záložníka Regraguiho.

PAUL LE GUEN nominoval tychto hracov na dnesny zapas:

:ARMAND Sylvain
CAMARA Zoumana
CEARA Marcos
CHANTOME Clément
CLEMENT Jérémy
EDEL Apoula
GIULY Ludovic
HOARAU Guillaume
LANDREAU Mickaël
LUYINDULA Peguy
MABIALA Larrys
MAKELELE Claude
MAKONDA Tripy
PANCRATE Fabrice
ROTHEN Jérôme
SAKHO Mamadou
SESSEGNON Stéphane
TRAORE Sammy
21.02.2009 10:52:38
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one