338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Paris SG : RC Lens 1:1

Paris SG : RC Lens 1:1 - obrázek

Paris SG : RC Lens 1:1 - obrázek

Čím jiným než zklamáním může být ztráta bodů  na domácí půdě, hlavně při snaze dotáhnout se do horních pater tabulky. Fobtalisté PSG mohly tento útok velice přiblíži realitě včera večer, kdo však viděl zápas musel ztrpět další zklamání, doufat můžeme jen že tímto série útrap již končí. V první půly nebyly dopředu aktivní oba celky, zvláště ze strany Lens to vypadalo že se bojí podívat za polovinu o čemž vypovídal poměr šancí který hovořil ve prospěch PSG. A to i přes to že ani domácí si nedokázaly vytvořit vyloženou příležitost a veškerá snaha končila na hranici velkého vápna hostujícího celku.
I přes bezbrankoví stav po první půli si nemohu odpustit pochvalu pro útočnou dvojici (přinejmenším za nasazení) a tak trochu je pro mne otázkou co bude až se uzdraví Hoarau?, no nechme se překvapit.

Poločasová pauza našim opět pomohla a prokázalo se že současný lodivod PSG pan Kombouare je nejen muž na svém místě ale také dobrý psycholog a ví co hráčům říct. Aktivita šla totiž celkem znatelně nahoru ale bohužel ani hosté nezůstavay pozady a pomalu začaly být nebezpeční. Tomu však po urputné dřině udělal přítrž Makelele který tak po dlouhé době zase oprášil své střelecké statistiky.

Ne dlouho však trvala naše radost a naopak velice rychle přerostla v rozčarování. Infarktovou ránu zasadil snad ani ne 5 mintu po vedoucí brance svojí vyrovnávací střelou hostující Maoulida. V tentou moment naprosto skolabovala defenzíva PSG která nedělala útoku hostů žádné problémy. Rozčilení ještě narostlo když autor branky vytáhl ze štulpny na levé noze papírek (text dosud neznáme) a ukázal ho směrem k tribunám fans PSG. Tím dostal do varu snad celý stadion a možná i z důvodu obav o jeho zdraví jej trenét Lens okamžitě nechal střídat.

Nic z těchto ani následujícíh událostí již na výsledku nic nezměnilo a PSG se tak alespoň trochu posunulo v tabulce Ligue 1 nahoru, konkrétně na osmou pozici.

ALLEZ PARIS!
 Napsal: Kuba
17.12.2009 21:12:06
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one