338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

'Máme vůli po vítězství', říká Erding

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Útočník PSG Mevlut Erding se nechal slyšet že je třeba aby se každý člen týmu maximálně angažoval co se týká soudržnosti týmu. Je podle něj třeba aby všichni táhli za jeden provaz a vítězným zápasem v Nancy si dodali psychické pohody před Clasicem s Marseille které se hraje už za dva týdny.
PSG je v současné době na 15. místě v ligové tabulce po čtyřech po sobě následujících ligových porážek a vyřazení z Coupe de la Ligue druholigovým Guingampem. PSG zažívají těžké časy i ve druhé polovině sezóny...

'Máme vůli po vítězství'

Reprezentant Turecka Mevlut Erding, jeden z tahounů pařížského klubu v této těžké době, je přesvědčen, že Antoine Kombouaré stále ještě může zvrátit situaci k lepšímu, a prvním krokem by měla být výhra v Nancy.

"Každý je 100% zaměřen na zápas Nancy," řekl pro oficiální internetové stránky klubu www. psg.fr. "Především chceme být jistí v obraně a ukázat, že se nikdy nevzdáváme. Pokud ukážeme že bojujeme o každý míč, máme šanci se dostat z této krize. Musíme jasně ukázat že máme vůli vítězit na hřišti soupeře. "

Clasico: 'obrovská motivace'

Skutečně, Erdingova vášeň pro PSG nezná hranic a jakožto pravý srdcař pevně doufá že jeho tým si dostatečně napraví sebevědomí před zápasem s Marseille, který naposledy vyhrál právě rival z jihu Francie v poměru 1-0 v 10. kole letošní sezóny. Clasico se odehraje 28. února.

"Podepsal jsem za PSG, protože to je klub za který jsem chtěl vždycky hrát. Nelituji, bylo moje rozhodnutí přijít sem. Clasico je velká motivace a já se nemůžu dočkat, až přijde zápas na Parc des Princes. Doufám, že naši fanoušci opravdu stojí za námi, protože tento zápas pro nás hodně znamená. "

Přeložil: Kuba

Zdroj: www.ligue1.com
12.02.2010 11:41:05
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one