338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Luyindula: "Pro vítězství uděláme cokoliv"

Luyindula: "Pro vítězství uděláme cokoliv" - obrázek

Luyindula: "Pro vítězství uděláme cokoliv" - obrázek

Peguy Luyindula hecuje atmosféru před blížícím se Classicem a zdůrazňuje jeho význam....Peguy jak se cítíte dnes po ránu (úterý)? "Bohužel se vyskytl malý problém s laterálním meniskusem a trochu to bolí. Měl jsem skenování v pondělí a vypadá to na klasické léčení, tedy nic vážného a postačí trocha uvolnění."
Pomohlo týmu hodně vítězství nad Toulouse?
"Ta výhra na nás měla skutečně velmi dobrý vliv, zejména proto že přišla po tak dlouhé době. Je to dobré pro morálku. Na těcho třech bodech můžema začít stavět a postupovat dál. "

Blíží se nedělní Classico, co si myslíte o aktuálním stavu protivníka?
"Je to dobrý tým talentovaných hráčů s velmi rozšířeným kádrem. Myslím, že jsou na výborné úrovni.  Ale tenhle zápas bude i přes veškeré okolnosti napínavý a vyrovnaný jako všechny předchozí. Musíme udělat maximum pro vítězství. "

Marseille hraje Evropskou Ligu v Kodani a to ve čtvrtek. Myslíte si, že by to mohlo mít vliv na nedělní zápas?
"Je možné že "budou mít něco v nohách". Teď se ukáže jak se k tomu zápasu postaví trenér Marseille a pokud nechá opory týmu odpočívat alespoň uvidíme jak jsou sehraní i s náhradníky. V prvním zápase se jim povedlo vyhrát celkem jednoznačně (3-1), je to tedy celkem pravděpodobné. "

PSG nevyhrálo Classico v Parku princů od roku 2004. Skončí tato série v neděli?
"To já samozřejmě nevím! Nevím jestli nám to tentokrát výjde, ale chceme vyhrát. Pokud to nevyjde, OM si dokáže že u nás je lepší a bude si věřit ještě víc. Bude těžké zvítězit ale my to opravdu potřebujeme a to nás na tenhle zápas motivuje dvojnásob "

Přeložil: Kuba

Zdroj: psg.fr
23.02.2010 17:13:36
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one