338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Kombouaré: Máme podporu fanoušků

Kombouaré: Máme podporu fanoušků - obrázek

Kombouaré: Máme podporu fanoušků - obrázek

Ve středu ráno po návratu z pohárového zápasu z Vesoulu byly hráči A-týmu zastiženi fanoušky při příjezdu. Trenér PSG Kombouaré vyzval zástuce fans aby šli diskutovat současnou situaci do tréninkového centra Camp des Loges...
Antoine Kombouaré (trenér PSG)
"Chtěl jsem slyšet jejich názor, a také se s nimy podělit o ten svůj. Zcela chápu že jsou nespokojení, mají na to právo. Ale doufám že i oni pochopily že ze současné situace jsem nešťastný i já, hráči a vedení klubu. Fanoušci mají právo vyjádřit zklamání ale požádal jsem je aby se neuchylovaly k násilí nebo urážkám. Můžeš být zklamaný ale musíš zůstat uctivý. Násilí nikdy nic řešit, nesmí to jít tak daleko - to je to, co jsem řekl dnes odpoledne. Dialog mezi zástupci z řad fanoušků a námi byl vždy otevřený. Záleží jen na nás, aby jsme získali jejich důvěru zpět a k tomu musíme udělat jediné, začít vítězit. "

Claude Makélélé, kapitán PSG, se rovněž zúčastnil zasedání.Při setkání potvrdili, že autobus nebyl napaden, jak některá média spekulovala. Jednalo se skutečně o upřímný rozhovor mezi hráči a nespokojenými příznivci klubu.

Překlad: Kuba

Zdroj: www.psg.fr
11.02.2010 15:13:58
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one