338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Kežman: Zůstanu v PSG

Kežman: Zůstanu v PSG  - obrázek

Kežman: Zůstanu v PSG - obrázek

Útočník francouzského celku PSG Mateja Kežman potvrdil svůj úmysl zůstat i nadále v klubu z hlavního města Francie i přesto, že se dlouho spekulovalo o jeho odchodu poté, co vypadl ze základní jedenáctky mužstva Paula Le Guena. 29letý srbský fotbalista v letošní sezóně v Ligue One odehrál 13 zápasů, nicméně kouč Paul Le Guen mu moc příležitostí lépe se adaptoval nedal, jelikož má na výběr kromě Kežmana ještě Guillaume Hoarau, Ludovica Giulyho a Peguye Luyindalu, kteří hrají v dobré formě.

Kežman nicméně ukázal svou hodnotu pro tým v posledním zápase základní skupiny Poháru UEFA, když se brankou podílel na vítězství svého celku nad Twente 4:0, což zajistilo klubu z Paříže účast v další fázi této evropské soutěže. Bývalý hráč Chelsea chce podle svých slov i nadále zůstat v PSG.

Není zde důvod, abych se vracel do Turecka. Přišel jsem sem, abych se prosadil a pomohl týmu k co nejlepšímu umístění v tabulce. Jinak PSG má možnost mě koupit,“ řekl Kežman, který je v PSG na hostování z Fenerbahce.

Možnost koupit Kežmana by PSG vyšlo na 4 miliony eur, ale byla by to dobrá investice, když Kežman v poslední době spíše vysedává na lavičce náhradníků?

Zdroj: FotbalPortal.cz
26.12.2008 10:53:18
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one