338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Clement: 'Musíme se vrátit na vítěznou vlnu,'

Clement: 'Musíme se vrátit na vítěznou vlnu,' - obrázek

Clement: 'Musíme se vrátit na vítěznou vlnu,' - obrázek

Záložník Paris Saint-Germain Jeremy Clement shrnul remízový zápas s Nancy jež se odehrál minulý víkend a zve fanoušky PSG na následující ligové kolo, tedy domácí duel s FC Toulouse který mimochodem bude vysílat i stanice Nova Sport.
Jeremy, PSG se podařilo udržet čistý štít v zápase s Nancy, myslíte že jde o pokrok?
"Jsme hlavně rádi že jsme ukočnily tu sérii čtyř proher v řadě. Ta nula byla rozhodující. Podařilo se nám ubránit útoky Nancy ale mohlo to dopadnout i lépe. Bylo tam dost příležitostí k prolomení skóre. Rozhodně je pozitivní že až do konce jsme bojovaly a když budeme dřít ještě víc, příště může být výsledek tříbodový."

Myslíte že udržení čistého konta je tou prioritou na kterou se musíme zaměřit?Tedy pevná obrana?
"Ano, trenér nám vyčetl že jsme na podzim ubránily pouze čtyři čistá konta (3-0 Lille, Saint-Etienne 3-0, 1-0 a 4-0 Grenoble Auxerre). Jednoznačně naší největší prioritou je dobrá obrana, útok až potom. V sobotu jsme položily dobré základy. Hodláme pokračovat v tvrdé práci a víme že góly s výsledky se dostaví sami pokud budeme poctivě dřít. "

Následují zápasy s Toulouse a poté s Marseille? Stanovily jste si už nějaký cíl pro tyto atraktivní duely?

"Především se budeme soustředit na zápas Toulouse. Uděláme vše pro kvalitní obranu a konečné vítězství. To je důležité, protože potřebujeme zpět důvěru od našich fanoušků. Doufám, že jsme dobře připravení. Toulouse je velmi fyzicky tým. Mají kvalitní útok takže je budeme muset držet pod pokličkou. Dáme do toho všechno!"

Toulouse budou oslabení bez Cetta, Mbenguea a Gignace. Zastihly jste je akorát ne?

"Všichni jsou oporami týmu Toulouse a je to pro ně určitě velký handicap ale proti nám bude stát pořád jedenáct motivovaných hráčů . 11 hráčů, kteří přicházejí s touhou zvítězit. Už je to dlouho, co jsme okusili radost z vítězství, pro to je důležité zvládnout tenhle zápas. "

Přeložil: Kuba

Zdroj: www.psg.fr
17.02.2010 17:26:19
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one