338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Camarovi vyhovuje pozice outsidera před Classicem

Camarovi vyhovuje pozice outsidera před Classicem - obrázek

Camarovi vyhovuje pozice outsidera před Classicem - obrázek

Obránce Zouman Camara se nebojí před nědělním Classicem přiznat že favoritem v tomto zápas budou hosté, zároveň však zdůraznil že tým Antoinea Kombouareho udělá vše proto aby zajistil vítězství v tomto fotbalovém derby které je díky své prestiži poprávu nazýváno národním.
Paříž se momentálně nachází na 12. pozici a dost zaostvává za Olympique Marseille který je na pátem místě a bojuje o poháry, zatímco PSG se teprve pomalu dostává z krize a ještě zdaleka není zcela v pohodě. Na druhou stranu Marseille musela vydat síly ve čtvrtečním zápase Evropské ligy v zápase s Kodaní a tak by mohla hrát roli i odpočatost hráčů PSG kteří měly o poznání volnější týden.

Kdo se však neobává skutečně značného rozdílu aktuálních forem obou týmů je Zouman Camara."Jsme outsideři to si musíme přiznat, v aktuálním porovnání s Marseille je to tak" řekl řekl na oficiálních stránkách klubu. "Jsme outsideři, ale to nebude hrát roli"dodal.

Camara dává přednost motivační stránce zápasu před tvrzením že by se měl soustředit aby odolal tlaku který je na hráče namířen."Víme, že výhra by nám pomohla znovu se nadechnout" řekl Camara před dost možná posledním velkým utkáním PSG v této sezóně. "Chceme ze sebe vydat co nejvíce, je jasné že pro fanoušky i pro město celkově je to moc důležitý zápas".

V paříži jsou před Classicem zavedena přísná bezpečnostní opatření ale ani samotný tým nezůstává s přípravami pozadu, trenér Antoine Kombouare si dal sraz s hráči v pátek tedy o den dříve než býva v PSG zvykem aby mohl hráče dostatečně namotivovat a nechat soustředit.

"Chtěl aby jsme všichni strávily zbývající čas jako tým spolu a zapoměly na ten humbuk kolem" vysvětlil Camara. "Naše příprava byla bedlivě sledována ze všech stran. Rivalita dává tomuto zápasu skutečně velkou váhu a Pařížané jej berou smrtelně vážně. Nesmíme podlehnout tlaku a zklamat je! "

Napsal a přeloži: Kuba

Zdroj: ligue1.com
26.02.2010 16:24:17
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one