338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Armand: Měly jsme vyhrát

Armand: Měly jsme vyhrát - obrázek

Armand: Měly jsme vyhrát - obrázek

Hodně zklamaný byl po prohře s Nice krajní obránce Sylvain Armand který nezkrýval smutek ze ztráty tří bodů. "Z psychologického hlediska je docela těžké přijmout že jsme přišli domů s prázdnou." Mimo jiné dal také najevo nespokojenost s produktivitou:"Měli jsme velké šance v celém zápase, zejména v první polovině, nic z toho jsme ale neproměnily. Z pohledu defenzívy jsme hrály dobře a dokázal jsme se soupeřem držet krok ale vymstila se nám jedna z mnoha standartních situací do kterých jsme soupeře pustily."
Na dotaz jak se hraje v atumosféře bez diváků jednoznačně odpověděl "je to jako noční můra, ze začátku jsme z toho byly dost nervózní".

"Nyní se blíží zápas s Auxerre. Je to pro nás okamžik sezóny a pokud se nám nepovede postoupit je v podstatě konec a už není o co hrát. Ale my víme že se to povést může. Na podzim přijelo Auxerre jako vedoucí tý  ligy s úžasnou sérií výher a nám se přesto povedlo je porazit. Uděláme naprosto cokoliv pro zisk trofeje", vystihl Sylvain důležitost nadcházejícího zápasu.

Autor: Kuba

Zdroj: psg.fr
22.03.2010 20:57:54
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one