338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Zlatan žasne z Beckhama: Hraje jako v pětadvaceti! Kdo pochyboval, mlčí

1624649_.jpg
V sedmatřiceti na to nemá. Chce si jen užívat krásné Paříže. Dělá to pro publicitu a reklamu. Nepřejících hlasů po lednovém příchodu Davida Beckhama do Paris Saint-Germain bylo nespočet. Jenže anglický veterán přesvědčuje, že každý se mýlil.

"Myslím, že kdokoliv pochyboval o jeho kvalitě, kdo si myslel, že už je David Beckham dávno za zenitem, teď mlčí," prohlásil po utkání PSG na hřišti Saint-Étienne (2:2) na adresu svého zkušeného spoluhráče švédský šutér Zlatan Ibrahimovic.
"Hrál, jako by mu bylo pětadvacet," užasle hodnotil slavného parťáka neméně hvězdný Ibrahimovic. Byla to pochvala i lichotka zároveň, vždyť Beckham v květu oslaví už osmatřicáté narozeniny. Na trávníku to však není znát, ani když byl anglický veterán ze své dříve tradiční pozice u pravé lajny přesunutý doprostřed.

"Jako střední záložník potřebujete nejvíce sil. David ukázal, že patří mezi hráče s nejlepší přihrávkou na světě, ale i že umí přitvrdit a vydrží běhat devadesát minut," hodnotil kolegův solidní výkon s pětadvaceti góly nejlepší střelec Ligue 1.

S Ibrahimovicovým hodnocením souhlasil i kouč obou hvězd Carlo Ancelotti. "Byl pro naši hru důležitý, především ze začátku zápasu, kdy hrál více z hloubky. Hrál velmi dobře," prohlásil na tiskové konferenci po zápase.


Příliš velkou radost však mít nemohl, PSG v Saint-Étienne promarnilo dvoubrankové vedení a muselo se spokojit s bodem za remízu 2:2. Sám Beckham v úplném závěru utkání mohl navíc rozhodnout, jenže jeho přímý kop svůj cíl nenašel.

Navzdory zahozenému vítězství si od Beckhama podobné výkony jako o víkendu slibují v Paříži i v budoucnu. Především pak v Lize mistrů. "Tam pro nás bude nesmírně důležitý," míní Ibrahimovic.

"Nejen na hřišti. Ale i mimo něj. S velkými zápasy v Lize mistrů má David obrovské zkušenosti," uzavírá švédský kanonýr. A budou potřeba. Na PSG v čtvrtfinále milionářské soutěže čeká nejsilnější z možných soupeřů – Barcelona.
Zdroj: ísport.cz
20.03.2013 21:21:52
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one