338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Záložník Verratti se v PSG dohodl na prodloužení smlouvy

index.jpg
Marco Verratti se v sobotu po problémech s tříslem vrátil na zelené trávníky a nyní fanouškům Paris Saint-Germain zavdal ještě jeden důvod k radosti. Italský záložník s francouzským klubem uzavřel novou smlouvu...

Předchozí kontrakt měl Verrattimu vypršet v červnu 2019, nový je o dvanáct měsíců delší a hráči zaručí lepší finanční podmínky.

"Mám velkou radost, že jsem prodloužil kontrakt s Paris Saint-Germain," svěřil se v rozhovoru pro internetové stránky klubu.
Rád bych klubu poděkoval za důvěru, kterou mi hned od mého příchodu poskytl. Miluji město a miluji Paris Saint-Germain. I nadále ze sebe budu vydávat vše, stejně jako moji spoluhráči, abychom uspokojili fanoušky a z našeho klubu udělali ten nejlepší v Evropě," slíbil.

Verratti přišel do Paříže v létě 2012 za jedenáct milionů eur z italské Pescary a do této chvíle stihl 155 soutěžních startů. V hlavním městě Francie slavil tři mistrovské tituly a po letošní sezoně z něho s největší pravděpodobností bude čtyřnásobný mistr Ligue 1. Zdroj: Eurofotbal
15.02.2016 17:25:47
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one