PSG  :  SAINT ETIENNE 1-2   - obrázek

PSG : SAINT ETIENNE 1-2 - obrázek

Mužstvá, tak ako naši tak aj ASSE nastupujú vo svojich typických dresoch. Naším kapitánom je SAKHO. V 5 min. VAN der WIEL centruje, no jeho center sťahuje RUFFIER. Prebieha 10 min. a zatiaľ nie je čo napísať. V 12 min. pekná akcia MENEZ našiel IBRAHIMOVIČA, ten po zemi umiestňuje ale golman vyráža.

V 14 min. ma zaujal krásny zákrok CHANTOMEHO. Veľmi pekne, čisto zobral loptu. 26 min. po faule na GRADELA, vidí náš VAN der WIEL žltú.

Už v 30 min. musíme striedať. Pre svalové zranenie musí dole MATUIDI, na jeho miesto BODMER.  32 min. MENEZ páli spoza 16-tky, vedľa hosťujúcej bránky.

38 min. LEMOINEHO strela, nemohla ohroziť SIRIGUHO.

39 min. MENEZOV roh, hlavička SAKHO nad bránku.

43 min. faul na CHANTOMEHO, žltá GUIAVOGUI.

1 – polčas nám veľa futbalovej krásy nepriniesol. Nebolo naozaj veľmi o čom písať. Akcia MENEZ – IBRAHIMOVIČ, však bola naozaj pekná.

47 min. MAXWELL center, hlavička PASTORE vedľa. V 50 min. zahráva MENEZ nepriamy kop. Odrazenú loptu posiela SAKHO nad.

2-polčas  /aspoň začiatok tomu nasvedčuje/ naši nastúpili s chuťou po víťazstve. No žiaľ, opak bol pravdou.

Ojedinelú akciu založilo ASSE. Center si nešťastné do svojej bránky zrazil kapitán SAKHO, smola.

59 min. VERATTI dole, hore HOARAU. A práve HOARAU po prihrávke od IBRU, nožničkami sa pokúša vyrovnať.

64 min. HOARAU hlavička, vedľa.

67 min. CHANTOME dole, na jeho miesto SISSOKO.

70 min. červená IBRAHIMOVIČ. PO súboji, keď dal vysoko nohu na RUFIERRA.

73 min. naši obrancovia zle rozohrali. Gól hostí na 0:2, dáva AUBAMEYANG. V 77 min. žltá SISSOKO.

Prebieha už 85 min. a nič sa na ihrisku nedeje. Resp. hostia kúskujú hru, a toto im vyhovuje. 86 min. MENEZ žltá. Za protesty, ale mal určite pravdu lebo bol stiahnutý za dres. Cítil krivdu.

88 min. vykresal iskierku nádeje HOARAU, svojím gólom na 1:2 po centri PASTOREHO.

90 min. SAKHO žltá.

Poslednú šancu v tomto zápase mal SISSOKO. Miesto toho aby pálil, tak začal kľučkovať. Žiaľ, prišiel o loptu.

A tak zápas prehrávame 1:2. A tým si naše PSG zapísalo vôbec prvú prehru v tejto sezóne. Samozrejme, je škoda tejto prehry. Je pravda, že sme nepodali nejaký oslnivý výkon. Ale pri troche šťastia tam remízka mohla byť. Keď si vezmeme vlastný gól, kiks pri druhom góle. Myslím, že ASSE už tak skoro toľko šťastia nebudú mať.  Máme im v Lig. Pohári, čo vracať. Nevadí treba na to čím skôr zabudnúť. Už v stredu nás čaká v LM – ZÁHREB.   Napísal: Dinci-PSG