338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Pastore prodloužil smlouvu s Paris Saint-Germain

71390.jpg
Javier Pastore spojil i další část své kariéry s Paris Saint-Germain. Argentinský ofenzivní záložník, jenž měl smlouvu do konce příštího ročníku, se dohodl na prodloužení kontraktu o další tři roky...

Na evropské scéně na sebe Pastore poprvé výrazněji upozornil v Palermu, po dvou letech bylo jen otázkou času, kam povedou další jeho kroky. Nakonec zvítězilo ambiciózní PSG.

Také ve francouzské metropoli pokračuje Pastore ve skvělých výkonech a letos s Paris Saint-Germain kromě obhajoby titulu dokázal dokráčet i do čtvrtfinále Ligy mistrů. Bohatý celek navíc získal oba domácí poháry. "Jsem rád, že jsme se dohodli na prodloužení smlouvy. Mám za sebou nejlepší sezónu ve své kariéře," prohlásil Pastore pro oficiální stránky pařížského celku.
Kromě úspěchů na reprezentační úrovni je Pastore i členem argentinské reprezentace, za kterou do této chvíle odehrál osmnáct mezistátních zápasů, ve kterých vstřelil jeden gól. "Bez spoluhráčů bych nic nedokázal, chci jim tímto poděkovat. Doufám, že budeme ve svých úspěších pokračovat," řekl Argentinec. "Chtěl bych s PSG vyhrát Ligu mistrů," dodal Pastore.
Zdroj: Eurofotbal
03.06.2015 21:11:16
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one