338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Odejde Hoarau z PSG?

Odejde Hoarau z PSG?  - obrázek

Odejde Hoarau z PSG? - obrázek

(zdroj: soccernet.com) Guillaume Hoarau se nechal slyšet, že se v PSG stále cítí šťastný, přesto však příjmá fakt, že tato sezóna je možná poslední, kterou odehraje v barvách PSG. Po příchodu Zlatana Ibrahimoviče se loňský střelec pěti branek ocitl v hierarchii týmu o něco níže což znamená, že nenastupuje do zápasů. "Je smutné, když trénujete celý týden a pak příjde zápas a vy jste mimo základní sestavu", svěřil se rádiové stanici RMC. "Stát se může cokoliv, každopádně si myslím, že toto je moje poslední sezóna v PSG."
"I přes to jsem ale velice šťastný tam kde jsem - v Paříži. Je to klub kde by chtěl být každý. Teď jsme opravdu silní." Dodává také, že bude usilovat o co nejvíce klubových trofejí pro PSG a že spolupráci se Zlatanem Ibrahimovičem si velice užívá.

"Jsem velice šťastný, že mohu trénovat po jeho boku. Je úžasné mít příležitost hrát vedle takového hráče. Když má míč, jde z něj strach, všechny nás tu ohromil. Nepřekvapilo by mě, kdyby letos nastrílel rekordní počet branek."

Hoarau dále čelí konkurenci Kevina Gameira, Meneze a Neneho. Carlo Ancelotti však stále trvá na tom, že každý hráč bude mít příležitost, ukázat co v něm je.

"Gameiro a Hoarau budou mít příležitost ukázat se ve hře. Nevím v kolika zápasech, ale budou tu příležitost mít", komentuje tuto situaci trenér. "Musím těmto hráčům poděkovat. Určitě nejsou šťastní, jen se to snaží nedávat najevo."

PSG zároveň oznámilo, že pro zápas proti Sochaux nebude k dispozici Thiago Mota z důvodu bolesti zad. Toto oznámení přineslo zdravotnické oddělení klubu na jeho stránkách.

Autor: Kuba
27.09.2012 21:53:56
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one