338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Musíme být efektivnější, nabádá Blanc

images.jpg
Paris Saint-Germain zvládlo utkání s Racingem Lens a díky tříbodovému zisku se posunulo na čelo tabulky před francouzské ligy. Kouč Laurent Blanc však po svých svěřencích žádá zlepšení efektivity...

Vládce posledních dvou ročníku Ligue 1 nezažívá ideální sezónu, nyní se po povinné výhře sice posunul na čelo tabulky, největší konkurent z Lyonu však má utkání k dobru.
Ne úplně ideálních výkonů si je vědom i trenér Laurent Blanc, jenž před rozhodující fází sezóny požaduje zlepšení efektivity. "Měli jsme proti Lensu hodně šancí, musíme zlepšit efektivitu. To platí hlavně pro utkání s Chelsea," uvedl Blanc směrem k osmifinálové odvetě Ligy mistrů, která je, po úvodním remízovém výsledku v Parku Princů, stále naprosto otevřená.

Už jen z psychologického hlediska je však pro PSG posun na čelo tabulky velmi důležitý, zvláště před takto důležitým střetnutím. "Je to pro nás důležité vítězství, díky němuž jsme se posunuli na špici, i když to může být pouze dočasné. Je to dobrá příprava na Chelsea," řekl Blaise Matuidi.
Zdroj: Eurofotbal
08.03.2015 15:34:14
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one