338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Motta a Pastore hodlají pokračovat v Paris Saint-Germain

images.jpg
Ve středové řadě Paris Saint-Germain by i v dalších letech měli být k vidění Thiago Motta a Javier Pastore. Kolem obou záložníků se sice objevily spekulace o jejich návratu do italské ligy, ani jeden ale odcházet z týmu úřadujících francouzských mistrů nehodlá...

Jednatřicetiletý Motta má v Parku princů smlouvu už jen do června 2015, v dohledné době by ale měl s klubovými činovníky vyjednat prodloužení spolupráce. Ta mezi oběma stranami existuje od ledna 2012, kdy Brazilec s italským pasem přišel z milánského Interu.
Stále jsem nepodepsal nový kontrakt, ale tento týden jsem mluvil s prezidentem klubu. Jsem si jistý, cítím se v PSG dobře a chci v tomto klubu pokračovat," prohlásil pro TF1 hráč, který dříve hrával také za Barcelonu, Atlético Madrid či Janov.

V Serii A před příchodem do Paříže působil také Javier Pastore, který se v létě 2011 stal prvním velkým přestupem katarských vlastníků klubu, kteří za něj zaplatili Palermu třiačtyřicet milionů eur. Na Apeninský poloostrov se ale argentinský záložník natrvalo vracet nechce. "Všechny ty spekulace jsou nepravdivé a nemají nic společného s realitou. Do Itálie se vracím, jen abych si tam zašel do kina nebo viděl přátele," uvedl pro RMC.
Zdroj: Eurofotbal
03.12.2013 18:28:14
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one