338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Lucas Moura: Doufám, že v Paříži zůstanu dlouho

images.jpg
Lucas Moura v zimě odešel ze São Paula do Paris Saint-Germain a fanouškům v Evropě ihned začal ukazovat, proč že za něho francouzský klub zaplatil 45 milionů eur. Stále teprve 20letý brazilský záložník si rychle zvyká na podmínky v Ligue 1...

"Nástupce Ronaldinha? Ronaldinho je skvělý hráč a já jsem jeho fanoušek. Obdivoval jsem jeho kariéru, jelikož vyhrál spoustu trofejí a ocenění, navíc je to můj kamarád. Samozřejmě doufám, že v Paříži zůstanu dlouho, chci se zapsat do historie klubu," řekl v rozhovoru pro internetové stránky PSG.
Dvacetiletý Brazilec se poměrně rychle usadil v základní sestavě, zatím ovšem čeká na svou premiérovou branku.

"Evropská zima je hodně rozdílná od té brazilské, kde není tak chladno. Ale začínám si na to zvykat a v budoucnosti díky tomu budu ještě lepší. Úroveň Ligue 1 je velmi dobrá a je rozdíl mezi ní a brazilskou ligou. Tady je fotbal mnohem taktičtější, ale dost jsem se toho už stihl naučit," hlásí Lucas.

Lucas není nejzářivějším klenotem v ofenzívě pařížského celku, klíčovým hráčem po této stránce je Zlatan Ibrahimović, jehož údajně měl Brazilec označit za arogantního.

"Moje slova byla špatně interpretována, možná jsem se jenom přeřekl. Chtěl jsem říct, že Ibra je skvělý hráč a stejně jako ostatní útočníci má silný charakter. Chce vyhrávat a vždy se snaží jít směrem dopředu. Neustále si říká o míč, protože chce tým vést. Společně hrajeme velmi dobře a je to můj kamarád. Je přátelský a pro tým nepostradatelný," nechal se dále slyšet Lucas.
Zdroj: Eurofotbal
24.03.2013 15:49:57
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one