338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

LORIENT : PARIS SG 0:1

39332.jpg
PSG těsně porazilo srdnatě bojující Lorient a zase se o krok přiblížilo obhajobě titulu.

Jediný gól zápasu padl čtyři minuty před poločasovým hvizdem. Ještě předtím však Zlatan trochu zakouzlil. Pak na hranici velkého vápna přihrával na stranu volnému Cavanimu, který posílal zpět do "malého čtverce", kam Zlatan mezitím doběhl. Nejlépe se orientoval ve skrumáži, avšak jeho pokus z bezprostřední blízkosti Fabien Audard kryl. Na dorážku Thiaga Motty ale nestačil - 0:1.
o už na hřišti nebyl vůdce obranných řad PSG, kapitán Thiago Silva, který musel po střetu s Vincentem Aboubakarem po devětadvaceti minutách střídat. Jen z lavičky tedy sledoval, kterak jeho spoluhráči útočí na obrannou hradbu soupeře, který jim znesnadňoval hru aktivním pressingem. Lorient si vypracoval i nějaké šance, ale ty pověšinou mířily vedle Sirigovy branky.

Tři minuty před vypršením řádné hrací doby však mladíček s příjmením známým i pradědečkům, Bryan Pelé, míč za italského brankáře ve službách pařížského klubu přeci jen dostal, ovšem bohužel pro domácí stál v ofsajdu. Zaskvět se tedy znovu musel Audard, konkrétně po pumelici Christopha Jalleta. Na Stade du Moustoir však skutečně padnul jen ten jeden gól, ke škodě domácích do jejich sítě.

Lorient tak zatím zůstává jedenáctý, ale je více, než jasné, že se po kompletních třiceti kolech v tabulce ještě propadne. Nicméně proti jejímu lídrovi předvedl kvalitní výkon, který by za týden proti Remeši body určitě přinést mohl. PSG má nyní jedenáctibodový náskok na Monaco. A poté, co vyzve Nice, se už bude soustředit na první zápas osmifinále Ligy mistrů s Chelsea. Zdroj: Eurofotbal
23.03.2014 14:48:39
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one