338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Dokážeme zabojovat, libuje si Blanc

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.jpg
Paris Saint-Germain si včera připsal další ligovou výhru, když uspěl na horké půdě v Marseille. Trenér Laurent Blanc si pochvaloval, že jeho svěřenci zvrátili nepříznivě se vyvíjející průběh utkání. Obhájci titulu i v deseti lidech otočili skóre na 2:1.

"Ukázali jsme velkou vůli a odhodlání jít za výhrou. Byl to zásadní prvek našeho výkonu, protože bez něj bychom nedokázali vůbec nic. Předvedli jsme příkladnou bojovnost i kvalitu. V těchto zápasech potřebujete nejen dobré hráče, ale také soudržný a odolný tým," chválil Blanc.
Pro PSG se zápas začal komplikovat po půlhodině hry. Thiago Motta nejdříve dostal červenou kartu a André Ayew o chvíli později proměnil penaltu. Hosté ale už v závěru poločasu snížili Maxwellem a ve druhé půli rozhodl o jejich výhře z další penalty Zlatan Ibrahimovic.

"I přes vyloučení a penaltu jsme pořád věřili. Gól do šatny nám pomohl, nechtěli jsme se ale spokojit s remízou, což jsme ve druhé půli ukázali," dodal Laurent Blanc. Paris Saint-Germain tak potvrdil svoji letošní neporazitelnost, v tabulce je druhý za Monakem, které má stejně bodů.
Zdroj: Eurofotbal
07.10.2013 18:08:30
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one