338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Cabaye se chce dostat do formy, budoucnost bude řešit v létě

images.jpg
Paris Saint-Germain může v letošní sezoně stále pomýšlet na zisk hned čtyř cenných trofejí a zbývající fáze sezony tak bude v jeho podání hodně hektická. V létě pak přijdou na řadu další jednání o pohybu v kádru a jejich součástí bude i Yohan Cabaye...

Francouzský záložník do hlavního města přišel loni v lednu za 25 milionů eur z Newcastlu United a nevyhýbají se mu zranění, větší problém než boj se zdravotními problémy pro něho ale představuje velká konkurence. Cabaye si stále nedokázal vybojovat stálé místo v základní sestavě a nedostatečné herní vytížení by mohlo být důvodem k další změně dresu.
"Moje budoucnost je v tuto chvíli jenom o tom, abych se dostal na hřiště. Máme před sebou důležité zápasy a čeká nás vzrušující závěr sezony. Stále jsme ve hře ve čtyřech soutěžích. Poté bude nějaký čas a budeme moci probrat některé věci, ale do té doby je mojí prioritou to, abych se dostal do formy," řekl v rozhovoru pro RMC.

29letý fotbalista letos v Ligue 1 posbíral devatenáct startů, celých devadesát minut ovšem na trávníku strávil jenom koncem ledna v duelu proti Rennes.

"Tak či onak, stále vzhlížím k jednomu ze svých hlavních cílů a tím je Euro 2016. To bude důležité a uvidíme, jak se vše vyvine. Jsou zde lidé, kteří pro mě pracují a já jim věřím. Každopádně v současné době je nejdůležitější dostat se na hřiště v ideální kondici," dodal. Zdroj: Eurofotbal
02.04.2015 19:10:31
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one