338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Být či nebýt... Na facebooku

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Doba jde stále dopředu a dávno jsou již časy kdy fanouškovské stránky vznikaly jak houby po dešti (a často stejnou rycholstí zanikaly). V současné době je to případ facebookových stránek. Jejich tvorba je snažší a tak je tato sociální síť přehlcena stránkami s nulovou hodnotou. To je případ i fanouškovských stránek PSG. Jen pro československé fanoušky jich je bez nadsázky tucet. Žádné nejsou v podstatě trvale stabilní a výsledkem je tak lajdácká pověst fanoušků PSG. I to by mohlo být jedno "pro" pro založení našich vlastních.
Proti by mohla být například pověst jakou mají facebookové stránky. Samozřejmě je na nás jestli budeme chtít aby Facebookový profil těchto stránek měl čistě reprezentativní charakter, nebo aby se stal naší prioritou.

Co by na takových stránkách mělo být? Jaké by mělo být logo? Jaký by měl být popis skupiny? A potřebujeme takové stránky?

To vše jsou otázky na vás, totoiž na komunitu českých a slovenských fanoušků PSG.
Stránky již byly vytvořeny. Nechápejte to jako rozhodnutí za vás. Mají pouze ukázkový charakter a lze je v případě nesouhlasu většiny samozřejmě zrušít.  Vyjádřete se prosím v komentářích pod tímto článkem.

Autor: Kuba
27.09.2012 20:46:05
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one