338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Ben Arfa se rozhodl, vybral si Paris Saint-Germain

61336.jpg
Jasno je od dnešního odpoledne o tom, čí barvy bude v nové sezoně hájit Hatem Ben Arfa. Ofenzivní hvězda uplynulého ročníku francouzské nejvyšší soutěže se z Nice stěhuje jenom v rámci Ligue 1, získal ho totiž Paris Saint-Germain...
29letý fotbalista byl loni klíčovou postavou Nice, jemuž pomohl ke konečné čtvrté příčce tabulky. Na své konto si stihl připsat 17 branek a dalších šest svým spoluhráčům připravil.

PSG fotbalistu získalo zdarma, jelikož Ben Arfovi skončila smlouva. Celek z hlavního města s ním podepsal kontrakt na dva roky a předčil například španělskou Sevillu.

"Podpis smlouvy s Paris Saint-Germain představuje šťastný moment, na který jsem pyšný. Paris Saint-Germain pro mě vždy představoval velmi zvláštní tým, oblékat jeho dres a hrát v Parku princů pro mě tak znamená splnění dětského snu. Je to pocta, že mi klub dal tuto možnost. Zároveň bych rád poděkoval OGC Nice, tento klub mi pomohl, abych si znovu užíval fotbal a dal mi další možnost ukázat francouzským fanouškům, co na trávníku dovedu," prohlásil Ben Arfa.

Ben Arfa vyrůstal v Lyonu a zahrál si i za jeho první tým, vedle toho působil v Marseille, Newcastlu a Hullu City.
Zdroj: Eurofotbal
01.07.2016 20:37:31
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one