338c4e56894e083530bfe0376a1b4.png
Paris Saint-Germain Czech and Slovakia fanclub CZ SK

Barcelona byla lepší, přiznává Blanc

images bl.jpg
PSG nedokázalo ve čtvrtfinále Ligy mistrů proti Barceloně navázat na vítězství ze základní skupiny a po jasné porážce 1:3 má před odvetou na Camp hodně těžkou pozici. Laurent Blanc se však nevzdává...

Katalánský velkoklub se hned záhy ujal vedení zásluhou Neymara, následně po obrátce dvěma brankami upravil skóre Luis Suárez a s nadějemi Paris Saint-Germain to vypadalo hodně bledě. Pár minut před konečným hvizdem pak ještě dokázal snížit Grégory van der Wiel.
Do odvety tak pojede úřadující francouzský mistr v hodně obtížné situaci a reálně mu tak hrozí, že potřetí za sebou opustí Champions League již po čtvrtfinále. "Naší filosofií je vysoké procento držení míče, těžko se nám pak hraje, když ho máme získávat," řekl Blanc. "Navzdory tomu, že jsme do utkání dali všechno, to nestačilo. Barcelona byla ve všem lepší," dodal.

Přes hodně nepříznivý výsledek se však klub z hlavního města Francie před cestou na Nou Camp nevzdává a chce o postup mezi nejlepší čtyři celky Evropy ještě bojovat. "Do odvety budeme mít k dispozici některé nyní zraněné a suspendované hráče, to by nám mělo pomoci. Nyní se však musíme soustředit na důležitý ligový duel v Nice," nabádá své ovečky Blanc.
Zdroj: Eurofotbal
16.04.2015 20:38:04
gablonz97
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one